Blog

16.5.2019 – Kdy a proč používat ochranné nátěry na dřevo

Dřevo jako přírodní materiál má slabinu v možném napadení dřevokaznými škůdci. V náročném prostředí, zejména venku nebo při dlouhodobém styku s vlhkostí, může časem dostát výrazných změn ve vzhledu a pevnosti. Kvalitní ochranné nátěry však dokážou předejít nežádoucím projevům a výrazně prodlouží perfektní vzhled a posílí odolnost vůči mechanickému zatížení dřeva.

>>Pokračování článku naleznete zde>>


15.1.2019 – Je důležitá penetrace?

Pokud vás čeká malování, chcete jistě celou náročnou akci zajistit v minimálním čase a s minimální námahou. Penetrace může zdánlivě působit jako nadbytečné zdržení, v mnoha případech však efektivně předejde problémům a pomůže vám dosáhnout k dokonalému výsledku.

>>Pokračování článku naleznete zde>>


10.12.2018 – Jak vymalovat byt

Dnes už naštěstí nepatří profesionální vybavení mezi těžko dostupné zboží a ani v pohledu na barvy nebo styly nejste při plánování vzhledu interiéru ničím omezeni. Inspiraci můžete čerpat z mnoha časopisů i webů. Vymalovat byt není extrémně složitou záležitostí, barvy oživí bydlení a pomůžou vám dodat prostoru originální styl, i tak byste měly jednotlivé kroky uvážit a dobře se na malování připravit.

>>Pokračování článku naleznete zde>>