Fasádní omítky a mozaiky České Budějovice

Specializujeme se na barvy a nátěrové hmoty. Pro váš dům i byt, prostory uvnitř i venku vám vždy pomůžeme najít ideální typ i odstín barvy. Náš sortiment jsme sestavili z produktů osvědčených výrobců s důrazem na zdravotní nezávadnost, vysokou kvalitu a dlouhou životnost.

Fasádní omítky musí odolávat vysokému stupni namáhání. Jsou vystaveny přímému UV záření, změnám teplot i vlhkosti. Při výběru je důležité pečlivě uvážit materiál podkladu, stáří i stav zdiva. Pro rekonstrukci staršího domu, ale i při výběru materiálu při stavbě nového objektu vám doporučíme vhodný typ, způsob nanášení i výhody jednotlivých produktů. Nabízíme vám také služby profesionálního tónování. Při rekonstrukci části zdiva dokážeme najít přesný odstín a pomůžeme vám tak vytvořit jednotnou nerušivou plochu.

Důležitým doplňkem je také penetrace. Speciální složky podpoří žádané vlastnosti nátěru a zvýší jeho životnost. Při opravách vám také dodáme veškeré tmely a silikony pro zapracování prasklin nebo jiného poškození.

Velmi zajímavým oživením jsou mozaiky. Jemné vzory nebo dekory můžou zdobit lemování dveří nebo oken, originálně vytvoří popisné číslo nebo ozdobí dům vaším oblíbeným motivem. Nabízíme vám veškerý potřebný materiál pro aplikaci. Mozaiky se snadno usazují, mají vysokou odolnost, při dodržení správného postupu se vzor nedrolí a zachovává si plnou barevnost.

Kdykoli se na nás můžete obrátit, poradíme a doporučíme vám materiály, postup a inspirujeme ke změně.