Malířské a fasádní barvy České Budějovice

Při renovaci nebo rekonstrukci interiéru vám doporučujeme dobře zvážit nejen výsledný barevný efekt, ale také kvalitu používaných barev s ohledem na jejich životnost i způsob zpracování. V našem obchodě vám rádi pomůžeme s výběrem vhodných materiálů a seznámíme vás s podrobným pracovním postupem.

Vybíráme pro vás malířské a fasádní barvy výlučně na základně dlouhodobé spokojenosti. Výběr kvalitních dodavatelů je pro nás jedinou možnou garancí dlouhé životnosti a slibovaných vlastností výsledného nátěru.

U barev pro fasády a omítky sledujeme především vysoký stupeň ochrany vůči:

  • UV záření
  • Změně teplot
  • Vlhkosti a vodě
  • Projevům předčasného stárnutí

Tónování

Aby byl výsledek vaší práce skutečně co nejvěrnější představám, nabízíme vám i profesionální tónování.

Kompletní služby

Pro potřeby malování či natírání vás vybavíme nejen kvalitními barvami, ale také veškerými potřebnými doplňky. Malířské práce vždy uvádí perfektní zahlazení stěn, odstranění děr po skobách, nebo puklinách. Tmely i speciální silikony vám doporučíme v závislosti na typu materiálu i stavu poškození zdiva. Společně s barvami vám také vždy doporučíme nejvhodnější způsob úpravy podkladu – nejčastěji penetraci. Doplňkové produkty vám pomohou zajistit delší životnost nátěru i jeho lepší vzhled.

Obraťte se na nás kdykoli. V oblasti malířských a nátěrových hmot jsme odborníci a rádi se s vámi podělíme o veškeré zkušenosti.