Ředidla

Kvalitní ředidla vám pomůžou v řadě činností. Mají za úkol ředit barvy do správné konzistence, odstraňují staré vrstvy nátěru, ale pomůžou také při závěrečné údržbě a čištění pomůcek.

Rádi vám pomůžeme vybrat vhodný druh ředidla i jeho množství s ohledem na účel využití i kombinaci s daným lakem. V našem skladě disponujeme kompletní zásobou všech technický typů. Doporučíme vám vždy takový produkt, který nejlépe vyhoví vašim požadavkům a který s sebou ponese minimální zátěž. Mnoho ředidel vydává nepříznivý zápach, dráždí dýchací cesty i kůži. Vybereme pro vás nejen vhodné ředidlo, ale také způsob ochrany vašeho zdraví při práci. Součástí služeb je také kompletní informace ke způsob ředění barev i uchování přípravků po upotřebení.

Ředidla jsme schopni dodávat v jakémkoli množství, pro drobné opravy nebo úpravy domácnosti, ale i pro řemeslné firmy ve velkých objemech. Atypické typy ředidel nebo produkty konkrétního výrobce zajistíme podle individuálního požadavku. Vždy se snažíme zajistit kvalitní produkty v příznivých cenách.